Kniha hostů

Kniha hostů

 • Jaroslav - 07.10. 2014 v 20:23

  Bohužel,zdá se mi,že se na Rychtě vyměnil kuchař.Vždy jsem se na Rychtu těšil,ale byl jsem minulý týden zklamán.Konzultoval jsem to se svým kolegou a bylo mi sděleno,že navštívil Rychtu před 14 dny a též se mu zdálo, že jídlo už nebylo to,co bývalo.Nuž jsou naštěstí i jiné kvalitní hospůdky a ne moc daleko!

 • Čápové - 08.08. 2014 v 15:52

  Přátelé a kamarádi,
  netvrdím, že by se sem tam chybka nemohla někde přihodit, mám zkušenost jak s Rychtou tak nově spuštěným Habsteinem (snad sem název moc nezkomolil moc by mne to MRZELO)... Byly sme u Vás myslím třikrát v různém časovém rozpětí, možná jsme natrefili na tu lepší směnu ale z naší strany teda spokojenost ve všech směrech nadmíru Obsluha Prostředí a Jidlo za 1. s Hvězdičkou ;) Cenu nebudu řešit, myslím že jsem již jedl jinde za víc peněz a stálo to za .... - nic moc - ...
  Takže ode mne a mluvím za vícero členů rodiny i přátel které jsem k Vám zavedl Veliké Děkujeme ;)

 • Michal K. - 01.08. 2014 v 21:55

  Dnes jsem byl u Vás na obědě s rodinou, po předchozích dobrých zkušenostech jsme očekávali dobré jídlo, které odpovídá vyšší ceně než je průměr v restauracích, které se nachází v okolí. Dal jsem si kančí žebírka, ta byla dobrá, ale dcera s ženou si dali kachní stehno, krom toho že bez omluvy přinesly kachní prsa a číšník jen poznamenal že stehna došla, přitom při objednávce bylo jasně řečeno že si přejeme stehna a i v jídelním lístku bylo napsáno že se jedná o stehno. Zelí, které bylo ke kachně bych nedal ani prasatům, podle chuti bylo těsně před vyhozením. Slečna, která nás obsluhovala byla milá do té doby než jsme nechali odnést 3/4 obou kachen a jen se zeptala zda nám nechutnalo, když jí bylo řečeno že to byla hrůza, okamžitě své chování změnila. Velmi mě mrzí že po této zkušenosti do příjemného prostředí jaké Váš hostinec poskytuje již nezamířím a radši najdu jinou kvalitní restauraci, kde se mi takové zklamání nestane.

 • O.P. - 12.06. 2014 v 15:32

  Navštívili jsme loni na dovolené a maximální spokojenost. Prostředí, obsluha, jídlo skvělé. Cena je vyšší, ale to se dá celkem pochopit, za kvalitu se platí. Jestliže chce někdo oběd za 69.-kč ať jde do závodky, kde je vše z polotovarů. Letos se k vám chystáme zas a moc se těšíme.

 • Zdeněk L. - 11.04. 2014 v 16:37

  Jezdím k Vám už několik let, a jsem vždy spokojen.
  Moc Vám fandím a přeji vše dobré do budoucna

 • Martin - 10.03. 2014 v 17:52

  Hmmm, jak tak čtu, tak hodnocení hostů nic moc, ale já jsem si dal dneska u vás tatarák z kapra a byl jsem moc spokojený :-)

 • Denisa - 12.11. 2013 v 00:36

  Dnešní večeře za celkem 900 Kč za tři osoby byla výborná, nicméně jsme se doma museli všichni dorazit, jaký jsme měli hlad. Dříve jsme na Rychtu jezdili často a dnes jsme se shodli na tom, že jsme tam byli naposledy.

 • Hana houbařka - 01.10. 2013 v 15:02

  Dobrý den, při cestě z našeho výletu jsme se zastavili u vás na oběd. Byli jsme VELMI nespokojeni. Kančí maso bylo tvrdé, šťouchané brambory byly cítit a o zapečených bramborach, které nebyly zapečené a studené ani nemluvím. Obsluha příjemná ovšem naš problém neřešila. Nezávazně na to vás navšívila naše druha parta a měli jsme si cely večer o čem povídat.

 • Kolektiv Hostince Na Rychtě - 30.08. 2013 v 13:31

  Vážení zákazníci, děkujeme Vám za Vaše příspěvky.

  V naší restauraci vaříme z čerstvých surovin, pouze domácí výrobky, jako jsou všechny druhy knedlíků, nudle do polévky, bramboráčky, aj. Dodržujeme hygienické normy, podle legislativy HACCP.
  Všichni dobře víme, že se vše zdražuje, ať to jsou suroviny, energie, služby.
  Vámi zmiňovaná svíčková na smetaně je připravovaná z hovězího zadního, poctivé gramáže, na rozdíl od jiných restaurací dáváme ne 100g, ale 120g, a stojí 138,-
  V dnešní době prodejci často praktikují napouštění masa vodou, což snižuje kvalitu a zvyšuje cenu masa. My jsme zvolili dodavatele, kde máme jistotu, že voda v mase není. Nákupní cena se pohybuje od 220,- do 345,- (bez DPH), záleží na momentální dodávce.

  Dále v nabídce máme svíčkovou na smetaně z daňčí kýty. Ta je dražší, než z hovězího zadního, stojí 188,- , ale opět je to z kvalitního masa. Daňčí máme z českých chovů, opět od dodavatele se zaručenou kvalitou. Pořizovací cena se pohybuje od 339,- do 395,- (bez DPH).

  Jídla máme cenově náročnější, ale myslíme si, že když už se člověk rozhodne utratit peníze za jídlo, mělo by být kvalitní. A tím se snažíme řídit.
  Myslíme si, že zařazení naší restaurace již druhým rokem do Maurerova výběru Grand restaurant, o naší kvalitě napovídá.


  K příspěvku • Karel a Jitka - 01.08. 2013 v 12:05 uvádíme následující:
  Svíčková byla daňčí, proto tato cena, šlehačku máme domácí, vždy čerstvou. Šlehačka se dává na citrón, který je kyselý. Jídlo se vydává při teplotě 75°. Nápoje máme v dobrých chladících zařízení, a má-li zákazník pocit, že je teplé, není problém donést ve skleničce led.
  A co se týče pana Pohlreicha, možná by bylo dobré lidem připomenout, jaké ceny a porce hotových jídel preferuje. Bohužel se těchto slov neřídí ani restauratéři, a pod tlakem ekonomické situace a „paniky“ mezi lidmi vaří buď na úkor kvality, a nebo riskují to, že v jejich podnicích půjde pouze o obrat.
  Do restaurace někdo musí suroviny dovézt, někdo je musí zpracovat, uskladnit, následně uvařit, pak jídlo někdo musí naservírovat, nádobí odnést, umýt, uklidit, …a nikdo z těchto činností nedělá zadarmo, energie stále stoupají, ale bez nich by se jídlo neuvařilo, nádobí neumylo…. A proto chceme všechny tyto úkony dělat tak, jako bychom to vařili pro své „jazýčky“, a lidé nelitovali peněz, které u nás nechají.

  K příspěvku • papírek - 18.07. 2013 v 10:07 uvádíme následující:
  K výši ceny jsme se vyjádřili výše. Cena jídla se navíc neskládá jen z masa.
  Svíčkovou děláme poctivě, na špeku, ze zeleniny, z žádných polotovarů, sladíme domácím karamelem…
  A omáčku navíc, zda-li máte chuť, Vám ochotně doneseme.


  Jinak Vám všem přejeme krásný konec léta, a těšíme se na Vaši návštěvu.
  Kolektiv Hostince Na Rychtě
  .............................

 • Karel a Jitka - 01.08. 2013 v 12:05

  Byli jsme zklamáni, u svíčkové za 188,- kč chycená šlehačka, personál je ani nesnažil omluvit s tím, že prý šlehačka je dobrá, teplota jídla neodpovídala, nápoje teplé (pivo i kofola) ve velkých vedrech, že prý je málo hostů a proto to není vychlazené ani se nedivím, že je málo hostů, porce malé a předražené. Pohlericha na Vás !!! Kdo neví, co je dobrí jídlo si u vás pochutná, mi nikoliv a již nikdy více !!!

webtones