Kniha hostů

Kniha hostů

 • Michal - 12.03. 2013 v 18:48

  super

 • Veronika - 27.02. 2013 v 21:07

  Dobrý večer.Chtěla bych poděkovat všem zaměstnancům Vašeho hostince Na Rychtě.Byli jsme u Vás na večeři 14.2.Jezdíme k Vám pravidelně.I v tomto zimním počasí jsme se vypravili až z Teplic k Vám oslavit Valentýna.A opět jsme byli nadšeni,menu bylo perfektně sestaveno.Obsluha nám doporučila samé lahůdky.Jídlo bylo excelentní,výzdoba jemná decentní.Byl to kouzelný večer,který stál za hodinovou cestu k Vám.Velice oceňujeme také novou nabídku sypaných čajů-mátový byl vynikající.Určitě se k Vám opět vrátíme.

 • Helena - 20.01. 2013 v 21:05

  Krásný dobrý večer všem přítomným zaměstnancům hostince Na Rychtě.Dnes jsme již,jako mnohokrát , navštívili Váš hostinec.Jídlo bylo VÝBORNÉ jako vždy...obsluha málomluvná...jako vždy....a zase jsem si dala dvojku červeného.....BOŽE....zase jsem jí dostala v obří číši.....což mi v tomto roubeném hostinci z 18.století přijde přímo trestuhodné...a tak jsem se rozhodla,že si to už dnes nenechám pro sebe a podělím se o svůj zážitek(který mi vždy v tomto prostředí pokazí náladu) i s Vámi .Jinak byla v těchto dnech stále zachována VÁNOČNÍ VÝZDOBA,která byla na JEDNIČKU S HVĚZDIČKOU .A také mě v tomto nádherném roubeném hostinci rušila moderní hudba....KELTSKÁ HUDBA ..by jistě tomuto prostředí slušela více....asi bych si při jejím poslechu dala i druhou dvojku...NÉ TEDY Z OBŘÍ ČÍŠE!!!
  Ale jinak velká pochvala za vše ostatní.....i venkovní posezení už nemá plastovou firemní markýzu......tak za to palec nahoru.Kéž by Vám to takto vydrželo stále.A tak Vám do roku 2013 upřímně přeji jen samé NEJ..NEJ.... a budu se těšit na příští návštěvu Vašeho hostince....Helena

 • Beata - 15.09. 2012 v 13:31

  Ráda bych pochválila skvělé prostředí a příjemnou atmosféru, byla jsem u Vás v srpnu.
  Ocenila bych jen lepší komunikaci obsluhy s kuchyní-z předkrmů mě zaujal kozí sýr s toustem a omáčkou. Zeptala jsem se servírky, jestli by bylo možné objednat si pouze sýr bez toustu a omáčky, na což jsem dostala kladnou odpověď, ale bohužel mi na talíři přinesla kozí sýr připláclý z obou stran toustem... Poprosila jsem také o nechlazenou vodu bez ledu, dostala jsem ale úplně ledovou lahev.
  Slýchám na Vaši restauraci velkou chválu, asi jsem zrovna neměla štěstí...

 • Petr Štolba - 29.08. 2012 v 10:29

  Rád bych se připojil k tónu předchozích vzkazů v knize hostů, tedy spokojenost bez výhrad. Nicméně položka v účtu Kohoutková voda 0,5 za 25,- Kč je trochu moc, zvláště pak v kontrastu s pivem Kozel 10° 0,5l za 23,- Kč. Možná že to byla léčivá voda z hospodské studny. Zkrátka podnikání po česku. stolba.petr@gmail.com

 • Psí škola Staff Spirit - 23.05. 2012 v 09:19

  Již několik let, při rekreačním pobytu na Mácháči, zařazujeme do svého programu návštěvu vašeho krásného a útulného hostince. Příjemný a vstřícný personál, skvělá kuchyně a fakt, že k vám napochodujeme bez problémů s velkou smečkou psů, kteří jsou také automaticky napojeni, Vás řadí mezi aktivity, které nelze z programu vynechat. Kulinářský zážitek z vašich specialit je pak dlouhou dobu předmětem diskuse všech zúčastněných. Ani letos si nedovolím, návštěvu u Vás vynechat, klienti by mi to neodpusili, protože již nyní se k Vám všichni těšíme. Hodně zdaru ve vaší skvělé práci :-)

 • Humpoláci - 18.12. 2011 v 19:52

  Moc děkujeme za vynikající jídlo a servis, který jste nám dnes poskytli ve Vaší restauraci. V létě jsme neměli příležitost k návštěvě (bylo vždy plno) a tak jsme si tu pohodu aklid vychutnali dnes. Děvčátka děkují za dárečky a všichni přejeme hodně úspěchů a plno spokojenýh hostů.

 • Weleetettic - 06.12. 2011 v 09:51

 • Novák, Česká Lípa - 29.11. 2011 v 15:13

  Děkuji za svou rodinu směně „ Míšové“ včele s vynikajícím vrchním za včerejší kulinářský zážitek. Jídlo bylo skvělé a servis úžasný. Díky moc. Jen tak dál. Přijedeme znovu.

 • p.Jelínková - 08.07. 2011 v 00:37

  Vážení,
  za celou naší rodinu bych Vám chtěla moc moc poděkovat za přípravu oslavy. Vše bylo perfektní, obsluha bezvadná a vše jste krásně připravili. Byli jsme spokojeni a určitě vás brzy zase navštívíme.

  Pěkné dny Vám všem přeje rodina Jelínkova

webtones