Kniha hostů

Kniha hostů

 • Ing. Jiří Fadrný - 04.02. 2010 v 17:26

  Rádi bychom u vás zase udělali rodinnou oslavu 27.2.2010 ve 13.00 hod.pro 8 lidí. Naposledy jsme měli rezervován stůl v rohu hlavní místnosti naproti vstupu do ní. Bylo by to zase možné?
  prosí, odpovězte na mail: jirifadrny@seznam.cz
  Děkuji

 • Jana, Praha - 13.01. 2010 v 11:31

  Právě jsem si přečetla pár prvních příspěvků a nestačím se divit. V tomto hostinci se s manželem stavíme vždy, když máme cestu do tohoto kraje, což je bohužel pouze tak 2-3x za rok. Na rozdíl od jiných hospod si zde pokaždé-a to zdůrazňuji- pochutnáme, vždy jsme obslouženi rychle a s úsměvem.Tak tomu bylo i 21.12.2009, kdy, jako ostatně vždy, bylo plně obsazeno.
  Jenom litujeme, že hostinec nemá k dispozici též ubytování, abychom v tomto příjemném a útulném prostředí mohli posedět s rodinou či přáteli i do pozdních hodin.

 • Vedení restaurace - 30.12. 2009 v 18:22

  Vážení hosté, děkujeme Vám všem za zachování přízně a ohlasy, které na naše stránky posíláte. Většinou jsou hezké, což nás motivuje jít stále kvalitnější cestou. Některé jsou na zamyšlenou nad pisateli, ale i tak děkujeme. (Pozn. - dceři majitele je 7let).

  Do nového roku vám všem přejeme pevné zdraví, hodně štěstí, pracovních úspěchů, a hlavně mnoho pevných nervů již v tak těžké době.
  My se na Vás všechny budeme moc těšit, budeme dělat vše, abyste byli rychle a dobře obslouženi, a hlavně, abyste od nás odcházeli jen a jen spokojeni.

 • Marcela - 21.12. 2009 v 09:49

  Myslim ze cerkat na pivo 20 minut je trapne,a nemluvim o prichodu cisnice po dalsich 15 minutach se zeptat co chci.palec dolu!znam prijemnejsi obsluhu i restauraci.

 • Monika - 21.12. 2009 v 09:43

  Mam jednu zkušenos s teto vychvalovane rychty a nebyla zrovna ukazkova.Obednala jsem si polevku pro zacatek a cisnice se na me koukala s vyrazem nechapavym ,co po ni chci?Neochotna a neprijemna!Druhe jsem si uz raci neobednala presla me chut!

 • Pavel D. - 06.12. 2009 v 16:01

  Dnes jsme u vás poprvé obědvali s rodinou.
  Prostředí - super
  Obsluha - super
  Kvalita jídla - super
  Ceny - velmi slušné
  Nemáte se za co stydět. Díky

 • Marek - 24.08. 2009 v 13:02

  Není nic lepšího než víkendový výlet z Prahy ke kamarádům v Lužických horách... po adrenalinu na "devítce" z Mělníka, zastávka v Jestřebí na jitrničku a pivečko a pak pěkně přes Zákupy dále na sever... díky za to, že existujete. ;)

 • Kamil V. - 03.08. 2009 v 00:14

  Neuvěřitelně lahodná úprava zvěřiny

 • Adamovi z Pardubic - 21.07. 2009 v 11:48

  Chtěli bychom vyslovit pochvalu vašemu hostinci. Po všech stránkách. Jídlo super, obsluha ochotná a příjemná, atmosféra okouzlující.
  U nás na Pardubicku se maj od vás co učit.

 • vedení restaurace - 13.07. 2009 v 19:25

  Pane Brázdo,
  děkujeme za uznání a za pochopení.
  Provoz restaurace vypadá poměrně jednoduše, ale kloubení detailů, jako je právě tento Váš vypozorovaný případ s praktickým chodem restaurace, je mnohdy obtížné.
  Každá, sebemenší nespokojenost je pro nás smutná, ale zároveň pobízí k zamyšlení a vychytávání chyb.
  Pokusíme se vyřešit i to, aby lidi mohli sedět venku snad za každého počasí.
  Ono je to kolikrát těžké, lidem se snažíte vysvětlit proč ta která věc je nereálná, ale mnozí lidé nejsou přístupni žádnému kompromisu, byť sebemenšímu. Ano, lidé u nás nechávají peníze, ale my jim za ty vydané peníze chceme vyjít všemožně vstříc.
  Jsme jeden z mála podniků, který se snaží své provozy vést poctivě. Ale, bohužel,z let dávno minulých u nás panuje to, že v restauracích se jen okrádá a podvádí. A to nás trápí. Ikdyž podle mého soudu je již mnoho lidí, kteří nás poznali a rádi se k nám vrací.

  Všem našim zákazníkům děkujeme za návštěvu a za veškeré připomínky. Ať kladné či záporné. Jedině tak můžeme jít vstříc potřebám našich hostů.

webtones