Kniha hostů

Kniha hostů

 • Brázdovi - 11.07. 2009 v 22:10

  Dnes jsme byli u vás na pozdnějším obědě, a byli jsme svědky výstupu vašich hostů. kteří chtěli sedět na terase. No, abych pravdu řekl, tak my původně taky chtěli sedět venku a mračili jsme se, když jste řekli ne. aLE člověk nedomyslí kam se vlastně schová, když začne lejt - což letos je víc než reálné, a navíc s talířem v ruce, když je hospoda narvaná. To je teprv situace. Takže vážení, ti číšníci vědí o čem mluví - to jen pro příště !
  No, on stačí jeden rejpal ze sta. A já zažil v jedné situaci dva. Stačilo!

  Vážení z Hostince - buďte trpěliví s námi hotentoty. Jste nejlepší restaurace.

 • Pepe - 05.07. 2009 v 13:18

  Vaši restauraci jsem navštívil podruhe a musím uznat, že vaříte dobře. Jedinou vadu na kráse spatřuji v malých porcích a trochu vyšších cenách a zbytečných obloh, které ani nejsou k jídlu, v podobe květin. Jinak drzím palce a jen tak dál.

 • filip - 10.06. 2009 v 22:13

  již podruhé jsem navštívil tuto restauraci a pokoždé velmi spokojen

 • Martina - 13.05. 2009 v 17:05

  Na Rychtě jsme s přítelem oslavili 12.5. jeho narozeniny obědem, požádala jsem den předem po telefonu o nazdobení stolu a přípravu přípitku, stůl byl nazdoben a vše připraveno perfektně, splnilo to 100% mé přání a představu, jídlo bylo vynikající, prostředí úžasné, personál ochotný a milý, takže všem z hostince Na Rychtě ještě jednou moc děkuju za prima oslavu! Určitě jsme u vás nebyli naposledy. Martina, Praha.

 • Michal - 05.05. 2009 v 22:21

  No, nevim, mě nepřijde, že by neochotou neoplývali. Mě, a všem kdo tam jezdí - z mého okolí- se tam moc líbí a moc chutná.
  Příště, lidi, národe český, neurážet se a ponořit se do tohoto neposkvrněného českého kulinářského umění. Vždyť v téhle době nenajdete dobrou restauraci. A tady si pochutnáte bez sluníčka i bez platebních karet, ať máte jít dovnitř, nebo že si máte jet do bankomatu.
  Ty jo, my jsme věčně nespokojenej národ!
  Všem ostatním tento hostinec vřele doporučuji.
  Michal Svoboda - Mělník

 • katch - 20.04. 2009 v 16:33

  Vcera v prekrasnem odpoledni jsme se zastavili ve vasi hospudce na jidlo a piti. V Liberci bylo zatazeno a tak jsme uvitali, ze vsude v okoli vasi hospudky slunce svitilo a tak jsme usedli na zahradku, plni ocekavani. Rychle jsme vsak vyztrizliveli absolutni neochotou pana cisnika...jidlo vam ven nedam, tady se to tak nedela, to bych musel ven, a pak by to chteli vsichni...bylo nam to velmi lito. Sebrali jsme se a odesli, jelikoz v takhle krasnem pocasi se nam proste dovnitr nechtelo. Skoda, priste mozna vice ochoty neuskodi! Obzvlaste, kdyz zacala sezona a slunce venku svitilo o stošest!

 • Familie Vlaardingen - 12.04. 2009 v 09:24

  Hallo,
  We come from holland and we were on holiday in Pavlovice.It was the second holiday there and also the second time we came to your hospitec and it was delecious again. We came everday to enyou your lovely meals. My compliments for the nice people who helpt us. we'll come back to try the rest of your delecious meals!!! Ben, Ria, Jorina and Frieda. Greetings out Vlaardingen, Nederland

 • Monika - 09.04. 2009 v 15:15

  Uděláte dobře, že přijedete, obsluha i paní šéfová jsou super, neprohloupíte, jezdím do tohoto hostince často a v sobotu se tam chystám opět. Dám si své oblíbené jídlo, dcerka si vybere zajisté také něco výborného a sobota bude krásná.

 • Pepe - 05.04. 2009 v 03:52

  Při pohledu na váš jídelní lístek a přiložene fotografie dostávam šílený hlad:-) Chystáme se k vám s naší partou a už teď se strašně moc těším.
  Zajímalo by mě jak by dopadla návštěva pořadu ANO ŠÉFE.

 • vm - 02.04. 2009 v 20:56

  v sobotu se k vam chystame, ovlivnen tim, co zde jest k precteni uz se nemuzu dockat.. :-)

webtones