Kniha hostů

Kniha hostů

 • Korlenovi - 27.02. 2009 v 07:58

  Zatím jsem vás neviděla mezi přihlášenými do čtenářské soutěže Hospůdka roku.
  Doufám, že tak učiníte - nemáte konkurenci a byla by škoda dávat slávu jiným, těm, kteří s gastronomií mají pramálo společného.

 • Soky - 15.02. 2009 v 11:50

  Výýýborná restaurace... já umět vařit jako kuchaři na rychtě, tak mam za chvíli 200 kilo :)

 • Monika - 09.02. 2009 v 12:37

  Nyní jsem četla o jistém p. Duškovi a myslím si, že se ani nemusíme tímto pánem zabývat. Tento pán chtěl asi před známými ukázat že má na to aby se mohl ukázat. Jistě je plno míst kde se dá vybrat hotovost a jak pan Dušek říká, že jsem 21 století, tak ale jsme i normální lidé kteří se umějí zachovat v takových situacích normálně a slušně a pokud se najde ještě takový člověk jako je on tak ne do 21 století ale spátky do pralesa a ať se naučí slušně jednat s lidmi, pokorně říct, Jééé Vy tu nemáte platbu kartou? Co se dá dělat a jako slušný člověk to vyřídit a nehanět tuto kouzelnou restauraci na internetu. Pane Dušku, nikdo nejsme 100% a pokud se Vám nelíbí takovýto způsob placení tak se "odplavte" tam kde Vám to vyhovuje. Alespoň v této restauraci zůstane místo pro slušné lidi, kteří si vychutnají kouzlou a atmosféru této restaurace.

 • Monika - 09.02. 2009 v 12:35

  V sobotu jsem byla ve Vaší restauraci na večeři s přítelem a mohu říct, že jsem byla mile překvapena a potěšena. Jídlo výborné, obsluha milá a přátelská a ikdyž jsem měla ten den špatný tak jsem hned měla skvělou náladu a vychutnala jsem si jídlo i útulné prostředí. Všem doporučím. BRAVO

 • Suděk - Praha - 04.02. 2009 v 21:26

  Dnes jsem musel uznat, že vaše dobré jméno vznášející se nad několikerými městy naší republiky je opravdu ZASLOUŽENÉ.
  Hostinec s tak pozitivní atmosférou a kvalitou snad úplně všeho se už v naší republice jen tak nevidí.
  VYDRŽTE NÁM, protože za chvíli budete snad už jediní.
  Josef Suděk - častý návštěvních libozvučných restaurací

 • cinertovaj@seznam.cz - 04.02. 2009 v 17:50

  prosím o jídelní lístek s aktuálními cenami.Děkui Horájová

 • Kamila Dvořáková - 03.12. 2008 v 12:35

  Dobrý den, ráda bych si rezervovala stůl pro 4 na 28.12.2008, ale nenašla jsem ceny v jídelním lístku, možná se mi jen špatně zobrazuje v mém PC, mohli byste mi poslat na email kamila.dvorakova@kpz.cz jídelní lístek s cenami? Děkuji mnohokrát.

 • Jiří Kajzner - 25.11. 2008 v 16:53

  Pokaždé když jedu okolo nemohu nenavštívit majestátně vyhlížející roubené stavení. Děkuji všem, kteří se zasloužili o jeho rekonstrukci a zachování. Neboť sám jednu roubenku mám (poněkud menší :o) ), vím co to vše obnáší práce, úsilí a finančních prostředků. Půjde-li jednou v tomto domě nocovat, určitě zde udělám svou veselku...!

 • Hodkovi - 15.11. 2008 v 21:53

  Je krásné, že dodržujete tradice. Svatomartinské "klání" bylo úžasné. JSte jedna z mála restaurací, kde se člověk cítí jako doma. Ta atmosféra je jedinečná. Jídlo jedinečné, hody taktéž jedinečné

 • Hanka K. - 27.10. 2008 v 10:40

  Vážený pane Dušku, při té cestě, kterou jste podnikl, jste jistě narazil na spoustu bankomatů, kde jste si hotovost mohl vybrat. A viděl jste někdy stylové roubené stavení, ve kterém by se tak mělo prezentovat současné století? My tam jezdíme hlavně kvůli atmosféře oněch starých časů. Nicméně my jsme byli na obědě včera, úžasně nachystaný a vyzdobený stůl, čisto, klid, pohoda, výborné papání, skvělá obsluha. I v tom podzimním mlhavém počasí to bylo nádherné odpoledne a všichni jsme si jej moc užili. DĚKUJEME a na pana Duška opravdu nedejte.

webtones