Kniha hostů

Kniha hostů

 • wyma - 12.02. 2007 v 12:59

  vynikající restaurace, rád navštívím, jedu-li kolem, nicméně mě vždy překvapí, že do vaší restaurace nemůžu vstoupit se psem. takto výslovný zákaz se najde málokde, a z mojí osobní zkušenosti se dá říci, že v 90% podniků je personál vždy tolerantní. škoda této drobné vady, jinak jak píšu výše, vše v pořádku :)

 • Zbirovská - Praha - 07.01. 2007 v 18:09

  Dobrý večer, slyšeli jsme o vašem hostinci až v Praze jen samou chválu. Dnes jsme se přesvědčili, že to byla pravdivá slova. Též se k chválám připojujeme. Moc jsme si pochutnali, s vaší příjemnou obsluhou nasmáli.
  Také jsme si všimli, že si k vám jezdí pošmáknout i lidé z politických řad.
  Do nového roku přejeme hodně spokojených hostů.
  J.+ Z. Zbirovští z Prahy

 • Eva - 28.12. 2006 v 15:48

  Docela často jezdím okolo Vaší restaurace, ale nikdy mi ještě nevyšel čas se u Vás zastavit, i když už to dlouho plánuji. Nyní jsem narazila na Vaše webové stránky a musím říci, že po jejich přečtení jste mě nalákali si u Vás rezervovat sobotní oběd. Při čtení o pochoutkách, které připravujete se mi už teď sbíhají sliny! Těším se a doufám, že budu stejně spokojena jako ostatní, kteří tady nechávají vzkazy plné chvály! Tak hodně úspěchů a hostů i v novém roce! Eva z Prahy

 • DD Česká Lípa - 17.12. 2006 v 17:29

  Chtěli bychom Vám moc poděkovat za splnění našich tajných vánočních přání, bylo nám s Vámi moc hezky a rádi se k vám vrátíme. Děti z DD česká Lípa

 • Fojtkovi - 06.12. 2006 v 16:25

  Chtěli bychom poděkovat za zážitek při Mikulášské nadílce. Bylo to moc hezké.Je hezké, že se někdo snaží udržovat tradice. Jsme rádi, že se koná každý rok.Již teď se těšíme na příště. Hodně štěstí, hostinec je to opravdu vyhlášený. Děkujeme, Fojtkovi a spol.

 • Linda Šimková - 30.11. 2006 v 12:38

  Byli jsme u Vás na návštěvě dvakrát a pokaždé jsme byli nadšeni. Prostředí je nádherné, obsluha naprosto profesionální a jídlo bylo úžasné a skvěle dochucené. Vhledem k tomu, že nedaleko Vás chalupaříme, určitě se u Vás budeme objevovat častěji. Nadchli jste nás dokonce tak, že u Vás plánujeme uspořádat svatbu.

 • Marek, Zdeňka a Anička Hanušov - 24.11. 2006 v 23:51

  Chválíme tuto nádhernou restauraci, i její obsluhu, zejména velice příjemného čísníka, který pomáhal Aničce s výpočtem domácího úkolu. Moc rádi se opět vrátíme, plánujeme narozeniny a hlavně v létě na terásku. Díky za Vás

 • Karel Kankovský - 18.10. 2006 v 15:23

  Byli jsme v této úžasné hospůdce velice spokojeni. Prostředí, jídlo i ten milý a vtipný číšník, kterých se u nás už moc nevidí. Přejeme vám ať máte stále plno a spokojené zákazníky.
  Kankovský s rodinou a přáteli

 • Šárka Jelínková - 29.09. 2006 v 10:05

  V této chalupě jsem prožila své dětství. Myslím, že stojí za to zde posedět...máte to tam úžasné.
  Přeji Vám ať se daří dál a dál.
  s pozdravem Šárka

 • Váreňkovi, Mníšek p.B. - 29.06. 2006 v 11:02

  Musím chválit váš hostinec kde se dá. Máte výbornou kuchyni a nádherný jídelní lístek. Z vaší široké nabídky si nelze nevybrat.
  Přejeme mnoho úspěchů a mnoho tak spokojených zákazníků jako jsme byli my.
  Váreňkovi

webtones